ASKKOPP, golvmodell, metall, i form av värja, 1900-tal.

244593. ASKKOPP, golvmodell, metall, i form av värja, 1900-tal.

Askkopp i form av dekorationsvärja, löstagbar från fot.
Höjd ca 80 cm.

Bruksslitage, något glapp vid fotfästet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 80 cm.

Antal besök: 2 154