KOMMOD, Jugend, 1910-tal.

KOMMOD, Jugend, 1910-tal.
244519. KOMMOD, Jugend, 1910-tal.

Bredd 54 cm
Djup 45 cm
Höjd 82 cm.

Åldersslitage.
Kortsida med torrspricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 54 cm
Djup 45 cm
Höjd 82 cm.

Åldersslitage.
Kortsida med torrspricka.

Antal besök: 941