PARTI GULD, 3 delar, länk, ring samt hänge, 14/18 karat gulguld.

244445. PARTI GULD, 3 delar, länk, ring samt hänge, 14/18 karat gulguld.

Totalvikt 2,7 gram.
Hänge, 18 karat gulguld i form av hjärta. Märkt 18 k. Längd 1,5 cm. Bredd 1 cm.
Ring i 14 karat gulguld. Märkt 585, 14K. Hammrad dekor. Storlek 19/60.
Länk i 18 karat gulguld. Märkt 750, Kattfot. Längd ca 40 cm.

Länk med knut.
Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalvikt 2,7 gram.

Länk med knut.
Bruksskick.

Antal besök: 943