HÄNGE i silver, Axel Bergdahl, 1940-tal, Göteborg.

244410. HÄNGE i silver, Axel Bergdahl, 1940-tal, Göteborg.

Dekor av blommor.
Längd 5 cm.
Stämplad AB, Kattfot, S, G, Q8?

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor av blommor.
Längd 5 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 1 633