KERAMIKFÖREMÅL, 13 delar, Gefle och Rörstrand.

244397. KERAMIKFÖREMÅL, 13 delar, Gefle och Rörstrand.

Djupa tallrikar, 4 st, "Tim", Rörstrand.
Mattallrikar, 5 st, "Neon", Rörstrand.
Skålar, 3 st, "Rubin", Gefle.
Vas, Rörstrand, höjd ca. 23 cm.

Bruksslitage.
En djup tallrik med mindre spricka. Mattallrik med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skålar, 3 st, "Rubin", Gefle.

Bruksslitage.

Antal besök: 802