ANNA-LISA THOMSON. Vas, lergods, "Paprika" (1948-62) Uppsala Ekeby.

244382. ANNA-LISA THOMSON. Vas, lergods, "Paprika" (1948-62) Uppsala Ekeby.

Höjd 33 cm.
Märkt 1019 A.L.T.

Skador, lagningar.

Anna-Lisa Thomson (1905–1952)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 33 cm.
Märkt 1019 A.L.T.

Skador, lagningar.

Anna-Lisa Thomson (1905–1952)

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 118