RESVÄSKOR, 2st, 1900-talets första hälft.

24436. RESVÄSKOR, 2st, 1900-talets första hälft.

Läder. Längd 70 respektive 60 cm. Nycklar saknas.

Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador och slitage.

Antal besök: 722