LP-SKIVOR samt SINGLAR. Ca. 45 st. Bland annat The Clash and Elvis.

244337. LP-SKIVOR samt SINGLAR. Ca. 45 st. Bland annat The Clash and Elvis.

"Rare", David Bowie.
"The Bells", Lou Reed.
"London Calling", The Clash.
"Greatest Hits", Janis Joplin.
"Gracelans, Recorded Live on Stage in Memphis", Elvis.

Fodral med skador, slitage, lagningar. Några med text med bläckpenna.

Repor. Bruksslitage.
Ej fullständigt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

"Rare", David Bowie.
"The Bells", Lou Reed.
"London Calling", The Clash.

Repor. Bruksslitage.
Ej fullständigt genomgånget.

Antal besök: 956