KÄPPAR MED SILVERKRYCKA, 2 st, 1900-talets första hälft.

244331. KÄPPAR MED SILVERKRYCKA, 2 st, 1900-talets första hälft.

Längd 88-94 cm.

Slitage, ändhylsa saknas på ena käppen. Bucklor på kryckorna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 88-94 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 057