HONORÉ DAUMIER. Litografi, "La Justice Chinoise", Frankrike, signerad Daumier.

244328. HONORÉ DAUMIER. Litografi, "La Justice Chinoise", Frankrike, signerad Daumier.

26 x 20 cm (bildstorlek).

Ej examinerad ur ram.

Honoré Daumier (1808–1879)

Gör en kostnadsfri värdering!

26 x 20 cm (bildstorlek).

Ej examinerad ur ram.

Honoré Daumier (1808–1879)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 055