ERIK LUNDBERG. Olja på duk, Marin scen, signerad E Lundberg.

244304. ERIK LUNDBERG. Olja på duk, Marin scen, signerad E Lundberg.

47 x 37 cm.

Restaurerad och tvättad.
Eventuellt liten lagning på baksidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

47 x 37 cm.

Restaurerad och tvättad.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 4 141