BERTIL JOHANSSON-BAJO. Skridskoåkning, olja på pannå, signerad Bertil Johansson.

244269. BERTIL JOHANSSON-BAJO. Skridskoåkning, olja på pannå, signerad Bertil Johansson.

45x55 cm
Arnold bertil Johansson-bajo 1906 - 1982.

Gör en kostnadsfri värdering!

45x55 cm

Antal besök: 6 771