TIDNINGAR, ca 90 st, bland annat Pin up, Paris Hollywood, Kavalkad och Top Hat, mestadels 1940/1950-tal.

244232. TIDNINGAR, ca 90 st, bland annat Pin up, Paris Hollywood, Kavalkad och Top Hat, mestadels 1940/1950-tal.

Bland annat:
12 st Pin up: 1947 - 1949
7 st Paris Hollywood.
10 st Kavalkad: 1949 - 1951
18 st Cocktail: 1948 -1953
38 st Top Hat, mini: 1947 - 1952.
8 Pin up, mini.

Ej genomgången, slitage, skador, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bland annat:
12 st Pin up: 1947 - 1949
7 st Paris Hollywood.
10 st Kavalkad: 1949 - 1951
18 st Cocktail: 1948 -1953
8 Pin up, mini.

Antal besök: 8 284