JALUSISKÅP, 1900-tal.

JALUSISKÅP, 1900-tal.
244168. JALUSISKÅP, 1900-tal.

Längd 103 bredd 40 höjd 112 cm.

Slitage, skador, fläckar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
244168. JALUSISKÅP, 1900-tal.

Slitage, skador, fläckar.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 772