TREHJULING, cykel med flak, Monark, 1900-talet.

244096. TREHJULING, cykel med flak, Monark, 1900-talet.

Höjd 56 cm.

Kraftigt bruksskick
Spräckt sadel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 56 cm.

Kraftigt bruksskick
Spräckt sadel.

Antal besök: 3 614