SALONGSMÖBEL, 6 delar, Empire/Karl-Johanstil, 18/1900-tal.

244074. SALONGSMÖBEL, 6 delar, Empire/Karl-Johanstil, 18/1900-tal.

Klaffbord längd 80 + 23 + 23, bredd 67, höjd 71 cm. Soffa längd ca 240 cm, lösa dynor i rygg. 2 karmstolar. 2 stolar.

Omarbetat, renoverat och kompletterat. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 585