OWE JOHANSSON. Skulptur i sterlingsilver, aluminium, trä, Silversmedjan på Hven, Landskrona, 1989.
244071. OWE JOHANSSON. Skulptur i sterlingsilver, aluminium, trä, Silversmedjan på Hven, Landskrona, 1989.
Skulptur i sterlingsilver, trä samt eluxerad aluminium i tre olika färger, blå/orange/lila.
Höjd 32 cm.
Stämplad: 925, P10, Kattfot, S, L, OJN.
Silverbladets vikt 47 gram.
Höjd 32 cm.
Silverbladets vikt 47 gram.