PARTI PORSLIN, 5 delar, väggkonsol, assietter, ytterfoder, bland annat majolika. Rörstrand, 1800/1900-ta.

24406. PARTI PORSLIN, 5 delar, väggkonsol, assietter, ytterfoder, bland annat majolika. Rörstrand, 1800/1900-ta.

3 assietter i form av löv, längd 18 cm.
Ytterfoder med insats, höjd 12,5 cm.
Väggkonsol, höjd 32 cm.

Slitage, naggar, krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Väggkonsol, höjd 32 cm.

Slitage, naggar, krackelyrer.

Antal besök: 951