LASSE ÅBERG. utställnings affisch, numrerad och signerad.

244050. LASSE ÅBERG. utställnings affisch, numrerad och signerad.

60 x 40 cm.

Lasse Åberg (Född 1940)

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 40 cm.

Lasse Åberg (Född 1940)

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 4 190