ASKFAT, 2 st, Upsala-Ekeby.

ASKFAT, 2 st, Upsala-Ekeby.
244027. ASKFAT, 2 st, Upsala-Ekeby.

1 fat, Hjördis Oldfors. Längd 22 cm.
1 fat, Mari Simmulson. Längd ca 26,5 cm.

Åldersslitage. Bruksslitage.
Ett fat med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage. Bruksslitage.
Ett fat med nagg.

Antal besök: 800