Ragnar Egron Söderström: älgar vid skogstjärn, olja på duk, signerad. Mått: 29 x 99 cm.
Oidentifierad konstnär: gärdesgård vid sjökant, olja på duk, signerad Reinhold. Mått: 29 x 119 cm.
Obetydligt slitage.
Obetydligt slitage.