NYA TESTAMENTET, Peter Jöransson Nyström, Stockholm 1752.

243967. NYA TESTAMENTET, Peter Jöransson Nyström, Stockholm 1752.

Helskinn.

Band med slitage, skador. Fläckar, gulnade blad, sidor ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Helskinn.

Antal besök: 542