DIVANSOFFA och STOLAR ett par, nyrokoko, 1900-tal.

243961. DIVANSOFFA och STOLAR ett par, nyrokoko, 1900-tal.

Divansoffa, djuphäftad rygg, klädd med gul satäng. Höjd 97, längd 185, bredd 66 cm. Stolar Tranås möbelfabrik.

Slitage, kantband på divanen lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 880