ALLAN HORSAK. "Violinist". Färglitografi. Signerad och daterad -95. H.C.

243960. ALLAN HORSAK. "Violinist". Färglitografi. Signerad och daterad -95. H.C.

Bildyta 37 x 27 cm.

Allan Horsak (1937–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 37 x 27 cm.

Allan Horsak (1937–2004)

Antal besök: 3 017