TENNSTOP, 2 st, tenn, 18 & 1900-tal.

24395. TENNSTOP, 2 st, tenn, 18 & 1900-tal.

Bla, Santesson, höjd ca 18 resp. 20 cm.

Slitage, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, lagningar.

Antal besök: 3 245