VÄGGUR, 2 st,1800-tal.

24392. VÄGGUR, 2 st,1800-tal.

Valnöt. Pendel och 2 nycklar. Höjd 72 cm samt 25 cm.

Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
24392. VÄGGUR, 2 st,1800-tal.

Skador och slitage.

Antal besök: 647