OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. MÅLNINGAR, 3 st, otydligt signerade.

243802. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. MÅLNINGAR, 3 st, otydligt signerade.

Olja på pannå.
2 st 23 x 28 cm.
1 st 29 x 33 cm.

Färgbortfall, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på pannå.
2 st 23 x 28 cm.
1 st 29 x 33 cm.

Färgbortfall, bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 520