KARMSTOL, Carl Malmsten, "Jonas Love".

243791. KARMSTOL, Carl Malmsten, "Jonas Love".

Mahogny, svängd form, stoppad sits och rygg, klädd i brunt. Inpressad märkning CM.
Modellen formgiven år 1938.

Repor,lackskador, åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Modellen formgiven år 1938.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 690