PARTI NYSILVER, Bricka, tekök, kanna samt skedar. 1900-tal.

24378. PARTI NYSILVER, Bricka, tekök, kanna samt skedar. 1900-tal.

Tekök på ställning med värmare, total höjd 36 cm.
Kanna med lock, höjd 21 cm. Båda CG Hallberg.
Bricka, diameter 43 cm.
Skedar numrerade 1 - 12 i schatull, längd 14,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bricka, diameter 43 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 065