FOTOGENLAMPOR, 2 st, 1900-tal.

243714. FOTOGENLAMPOR, 2 st, 1900-tal.

Fotogenlampa, gjuten och bronserad fot, fotogenhus i porslin. Total höjd 52 cm.

Fotogenlampa, fot i porslin, rund kupa. Total höjd 42 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 053