BERIT HAMMARBÄCK. "Fågel". Litografi. Signerad och numrerad 18/60.

243696. BERIT HAMMARBÄCK. "Fågel". Litografi. Signerad och numrerad 18/60.

Bildstorlek 20,5 x 19 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildstorlek 20,5 x 19 cm.

Antal besök: 1 494