FAMILJEBIBEL, 1917- och 1921- års översättning, tillägnad Gustav V.

243663. FAMILJEBIBEL, 1917- och 1921- års översättning, tillägnad Gustav V.

Skinnband.
Längd 41,5 cm.
Bredd 29,5 cm.
Höjd 10,5 cm.

Bruksslitage, repor på baksidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skinnband.
Längd 41,5 cm.
Bredd 29,5 cm.
Höjd 10,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 889