Fanerade med mahogny. Beslag och draghandtag av brons. Nycklar finns.
Längd 80, bredd 44, höjd 74 cm.
Längd 62, bredd 34, höjd 69 cm.
Den mindre med slitage.
Den mindre med slitage.