JEAN-BAPTISTE OUDRY, efter, figurscen, 185 x 130 cm.

243621. JEAN-BAPTISTE OUDRY, efter, figurscen, 185 x 130 cm.

Maskinvävd. Figurscen med hundar och fåglar i bruna toner.

Proveniens Upperuds herrgård.

Slitage, mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Proveniens Upperuds herrgård.

Slitage, mindre fläckar.

Antal besök: 1 270