VÄLLINGKLOCKA, Skultuna Bruk, malm, 1800-tal.

243559. VÄLLINGKLOCKA, Skultuna Bruk, malm, 1800-tal.

Höjd 27 cm
Märkt SB samt tre kronor.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 27 cm
Märkt SB samt tre kronor.

Åldersslitage.

Antal besök: 3 365