NÅLMÄRKEN, samt pins och plåtmärken, ca 400 st. 1900-talets andra hälft.

243495. NÅLMÄRKEN, samt pins och plåtmärken, ca 400 st. 1900-talets andra hälft.

Mestadels Amerikanska och Sydamerikanska.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 967