FIGUR, brons, Kina, 1800-tal.

FIGUR, brons, Kina, 1800-tal.
243468. FIGUR, brons, Kina, 1800-tal.

Sittande mansfigur. Spår av förgyllning. Höjd 30 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 4 636