TEKOPPAR, 8 delar, "Variant" Arthur Percy, Uppsala Ekeby, Gefle, 1900-tal.

243460. TEKOPPAR, 8 delar, "Variant" Arthur Percy, Uppsala Ekeby, Gefle, 1900-tal.

8 tekoppar med fat.
Koppens höjd 7.5 cm. Diameter 9.3 cm.

Bruksslitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

8 tekoppar med fat.

Bruksslitage. Repor.

Antal besök: 4 724