SATURNUSLAMPA, 1940-50-tal.

SATURNUSLAMPA, 1940-50-tal.
243437. SATURNUSLAMPA, 1940-50-tal.

Höjd 42 cm, diameter 42 cm.

Spricka i bottenglaset, nagg i plafondglaset.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 42 cm, diameter 42 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 611