SILVERFÖREMÅL, 15 delar, delvis skedar och fat, ca 236 gram.

243367. SILVERFÖREMÅL, 15 delar, delvis skedar och fat, ca 236 gram.

Delvis fat, ring, skedar, manschettknappar, örhängen.

Skador, bucklor samt gravyr, bör ses som skrotsilver.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 385