Mattallrikar, 10st, djupa tallrikar 13st, förrätts tallrikar 14st, assietter 14st, skålar 2st, mindre uppläggnings skålar 2st, uppläggnings fat 1+1+1+1, såsskål, kanna.
Slitage och nagg.
Slitage och nagg.