MATSERVIS, 61 delar, porslin, Karlskrona.

24332. MATSERVIS, 61 delar, porslin, Karlskrona.

Mattallrikar, 10st, djupa tallrikar 13st, förrätts tallrikar 14st, assietter 14st, skålar 2st, mindre uppläggnings skålar 2st, uppläggnings fat 1+1+1+1, såsskål, kanna.

Slitage och nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och nagg.

Antal besök: 1 550