NILS NILSSON (1901-1949). Interiör med två flickor. Olja på duk.

243302. NILS NILSSON (1901-1949). Interiör med två flickor. Olja på duk.

Monogramsignerad NN. 91 x 100 cm.

Smärre krackeleringar samt färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 015