PARTI SILVER, 9 delar, 1900-tal.

243162. PARTI SILVER, 9 delar, 1900-tal.

Bestående av 2 ljusstakar, 2 vaser, 4 ströare (varav 2 st märkta Meka), skål, höjd ca 3 - 13,5 cm.

Sltiage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sltiage, bucklor.

Antal besök: 793