LENNART HELJE. Akvarell, "Audiens", Signerad och daterad 82.

243138. LENNART HELJE. Akvarell, "Audiens", Signerad och daterad 82.

14 x 14 cm.

Ej examinerad ur ram. Något gulnat blad.

Gör en kostnadsfri värdering!

14 x 14 cm.

Antal besök: 2 596