ÖLHÖNA + TELEMARKSHÄST: träfigurer, Norge, 2000-tal.

243105. ÖLHÖNA + TELEMARKSHÄST: träfigurer, Norge, 2000-tal.

Häst höjd 22 cm, ölhöna/ölgås längd 24 cm.

Visst slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Visst slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 643