VITRINSKÅP, gustaviansk stil, Rydén Möbler, Nybro, 1900-tal.

243094. VITRINSKÅP, gustaviansk stil, Rydén Möbler, Nybro, 1900-tal.

Underdel med två lådor.
Längd 62,5, bredd 33, höjd 143,5 cm.

Slitage, fläckar, smärre stötmärken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Underdel med två lådor.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 145