PARTI PORSLIN, 4 delar, Kina.

PARTI PORSLIN, 4 delar, Kina.
243075. PARTI PORSLIN, 4 delar, Kina.

Bestående av 2 st väggvaser, vas, tekanna, höjd 6 - 17,5 cm.

Slitage, hårsprickor, lagningar och retuscher.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 509