HUGO LEPIK. Landskap med vattendrag, olja på duk, signerad och daterad 1955.

242984. HUGO LEPIK. Landskap med vattendrag, olja på duk, signerad och daterad 1955.

50 x 60 cm.

Något fläckig.

Hugo Lepik (1905–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 60 cm.

Något fläckig.

Hugo Lepik (1905–2001)

Antal besök: 935