KARL-ERIK EKSELIUS. Karmstolar, 1 par, för JOC Vetlanda, 1960-tal.

242966. KARL-ERIK EKSELIUS. Karmstolar, 1 par, för JOC Vetlanda, 1960-tal.

Stomme i valnöt. Brun lädersits.
Etikettsignerad.

Åldersslitage. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettsignerad.

Åldersslitage. Bruksslitage.

Antal besök: 1 487