FÖNSTERLYSTER, stenfot och prismor, 1900-talets andra hälft.

242951. FÖNSTERLYSTER, stenfot och prismor, 1900-talets andra hälft.

Höjd 37 cm.

Bruksslitage.
Elen ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 37 cm.

Bruksslitage.
Elen ej genomgången.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 659